Greitieji kreditai internetu ir visuomet po ranka, kai jums jų tik prireikia. Greitieji kreditai internetu yra pats populiariasias sprendimas, kai reikia pinigų čia ir dabar. Vos keli lengvi žingsniai ir Jūs jau gaunate reikalingus pinigus netikėtam automobilių remontui/kelionei ar netikėtam pirkiniui. Greita, paprasta ir patogu, o kas svarbiausia su greitaisiais kreditais tai įmanoma visiems, kuriems neužtenka pinigų iki sekančios algos, plius paskolas internetu gali gauti visi pilnamečiai Lietuvos piliečiai. Ir net nebūtina turėti darbą.
Kreditorius Metinės palūkanos Didžiausia suma Kredito terminas Paraiška
nuo 48,87% iki 73,97% 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 36 mėn.
nuo 16.74% iki 36.37% 5000,00 EUR nuo 12 mėn. iki 60 mėn.
nuo 33,06% iki 75,00% iki 4000,00 EUR nuo 2 d. iki 48 d.
nuo 39,19% iki 75,00% iki 3000,00 EUR nuo 3 mėn. iki 48 mėn.
iki 75% iki 300,00 EUR nuo 14 d. iki 1 mėn.
nuo 38,32% iki 75,00% iki 1000,00 EUR nuo 15 d. iki 48 mėn.
nuo 7% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.
nuo 6,41% iki 10000,00 EUR iki 60 mėn.

Kas yra greitieji kreditai?

Nors greitieji kreditai jau nėra laikomi naujove, išties didelė dalis žmonių turi per mažai informacijos apie juos bei jų gavimo sąlygas. Neretai kliaunamės aplinkinių nuomonėmis ar patirtimis, tačiau patys realios informacijos apie šią paslaugą neturime. Kalbant apie greituosius kreditus, reikia žinoti kelis svarbiausius dalykus, apie kuriuos jus ir informuosime.

Visų pirma – tai vartojimo paskola, kuri išsiskiria tuo, jog ją imant nereikia sumokėti pradinio įnašo (įprastuose bankuose tai būtina sandorio sąlyga) bei nurodyti paskirties. Tad ji jums skubiai prireikė tam tikros sumos pinigų – toks skolinimosi metodas gali būti išties parankus.

Taip pat būtina išskirti, jog greitiems kreditams gauti jums nereikia turėti pastovių pajamų, darbo bei išpildyti begalės kitų įprastų skolinimosi sąlygų. Sakote skamba per gerai, kad būtų tiesa? Žinoma, nors greitieji kreditai ir turi begales privalumų, jų palūkanos neretai pakankamai aukštos, tad kiekvienas paskolos ėmėjas įsivertina, ar tai jam palankus sandoris. Bet kokiu atveju, jei susidūrėte su situacija, kai pinigų reikia čia ir dabar – greitasis kreditas jums visada po ranka!

Vartojimo kreditai internetu – ką Jums reikia žinoti?

Šiais laikais greitųjų kreditų teikimo tvarka yra be galo paprasta ir aiški. Reikiamas formas galite už[pildyti internetu, na o pinigai jūsų sąskaitoje atsiduria per keliolika minučių ar kelias valandas. Tai išties skamba neįtikėtinai, tačiau norėdami būti tikri dėl savo pasirinkimo, visada skirkite skolinimuisi daugiau dėmesio. Išnagrinėkite informaciją ir įsitikinkite, jog pasiūlymas jus tenkina.

Nemokamas kreditas – teko apie tai girdėti? Greičiausiai net ir ne kartą. Taip, kartais paskolų bendrovės teikia išties geras skolinimosi sąlygas, bet jūs sutinkate ir su kitomis, apie kurias galbūt nė nežinote. Tai tam tikros baudos už pavėluotas įmokas ar panašūs dalykai. Visa tai 0- įprasta praktika, tiesiog jei nenorite jaustis apgauti – iš karto tuo pasidomėkite.

Dar vienas pasiūlymas – tinkamai įvertinti skolinamą sumą. Tai ne tik atsakomybė, ar pavyks ją atiduoti, bet ir suvokimas, kiek reikia skolintis. Turėkite omenyje, jog kiekvienas pasiskolintas euras jums kainuos palūkanas, tad skolintis daugiau nei reikia – tikrai neverta. Kalbant apie palūkanas – jas galite pasitikrinti tam specialiai sukurtose skaičiuoklėse, kurias rasite ko ne kiekvienoje skolinimosi bendrovės sistemoje – internetinėje svetainėje.

Skaityti sutartis – BŪTINA

Nepaisant to, kaip skubate, sutarties sąlygas perskaityti ir tinkamai įvertinti būtina. Žinoma, nė vienas mūsų nemėgsta skirti laiko tokiems dalykams, tačiau visa tai ateityje gali būti be galo svarbu. Ši informacija jums leis įvertinti jūsų teises ir pareigas, jei susidursite su netikėtomis aplinkybėmis. Pavyzdžiui – jei negalite laiku sumokėti įmokos, kokios baudos ar kitokios sankcijos jums taikomos? Ar galėsite paskolą grąžinti anksčiau termino? Tai tik keli klausimai, tačiau jų visada atsiranda daugiau. Jei manote, jog jums kilo neaiškumų arba norėtumėte pakeisti bendradarbiavimo sąlygas, drąsiai kreipkitės į aptarnaujančius konsultantus, kurie jums padės atrasti reikiamą sprendimą.

Ar galima atidėti įmokas?

Situacija, kai nėra galimybės sumokėti greitojo kredito įmokos – gan dažna. Tai pasitaiko daugeliui, tad baimintis tikrai nereikia. Visgi, atitinkama reakcija turėtų būti ir būtent nuo jos priklauso jūsų likimas. Blogiausias scenarijus – tiesiog vengti akistatos su bendrovės atstovais ir tikėtis, jog niekas nepastebės jūsų įnašo nebuvimo. Tai naivu ir kvaila. Jei taip jau nutiko, jog vieną mėnesį negalite sumokėti įmokos – kreipkitės į atstovus, kurie jums suteiks atidėjimą. Tai gali būti mėnuo ar net daugiau, priklausomai nuo to, kaip pavyks susitarti. Tiesa, reikėtų įvertinti ir priežastį, kodėl negalite sumokėti reikiamos sumos. Galbūt turite kelis kreditus ir tai jums sukelia sunkumų? Tokioje situacijoje jums išties praverstų refinansavimas, kuris padėtų apjungti paskolas ir suderinti vieną, jums palankų pinigų grąžinimo grafiką. Taigi, kiekviena situacija turi sprendimą, tiesiog reikia mokėti jį atrasti ir pasinaudoti!

Kaip pasirinkti greitųjų kreditų bendrovę?

Tai vienas iš dažniausių klausimų, su kuriuo susiduria vartotojai. Tiesa ta, jog šiandien veikia begalės skirtingų kredito įstaigų, na o kiekviena jų teigia galinti pasiūlyti geriausias sąlygas. Mes suprantame, jog tai tik reklama ir viską turime patikrinti patys, tačiau kiek laiko užtruks palyginti dešimtis firmų? Nesijaudinkite, mes apie tai pagalvojome ir analizę pateikiame savo internetinėje svetainėje. Čia rasite lentelę, kurioje pateikiama informacija apie kreditoriaus taikomas metines palūkanas, minimalią ir maksimalią skolinimosi sumą bei, žinoma, – kredito grąžinimo terminą. Tai pagrindiniai rodikliai, kuriuos matydami vienoje vietoje galėsite priimti jums tinkamiausią sprendimą. Visa tai tam, kad skolintis būtų lengva, greita ir saugu!